Испод више од 160 година старог бора у дворишту издвојеног одељења у Доњој Љубовиђи 11.4.2017. одржано је школско рецитаторско такмичење. У славу пролећа и новог природног циклуса љубавне, родољубиве и дечије песме рецитовало је укупно 32 ученика виших разреда, од 57 колико их има, показавши тако да је поезија за свакога, а не само за талентоване и одличне ученике.

Ученици из Доње Љубовиђе су слободно изражавали своје мисли и осећања, поделивши их са другарима из млађих разреда и предшколског одељења, али и осталом публиком коју су чинили родитељи и наставници. Жири у саставу: Душица Васић, Марија Јањић и Сања Тодоровић одлучио је о победницима, којима су уручене књиге, плакете и пригодне награде обезбеђене од спонзора. Смотру рецитатора је организовао наставник српског језика Радослав Милић.

Бројач посета

Данас: