Поново уживамо у нежности новогодишњих празника.

Нову годину и Божић прославићемо у кругу својих најмилијих, а до тада се радујемо различитим активностима у школи. Панои, новогодишњи украси и ликовни радови наших ученика употпуњују зимску бајку. Били смо креативни, маштовити и добро расположени.

Малишани су посебно уживали у новогодишњој представи ЈЕСТЕ ЛИ БИЛИ ДОБРИ ОВЕ ГОДИНЕ?, у режији Александра Реновчевића и Радослава Милића, наставника српског језика.

Били смо и хумани. За децу са Косова и Метохије прикупљени су бројни новогодишњи пакетићи. Ако смо својим другарима из Косовске Митровице или Грачанице измамили покоји осмех на лицу, то је за нас посебна и најрадоснија чаролија!

А о томе како су родитељи и деца заједно глумили у представи и обележили предстојеће празнике, можете погледати на нашим фотографијама забележеним у Црнчи.

Децембар 2018.

СРЕЋНИ ПРАЗНИЦИ!