1.9.2014. године је званично почела нова школска година у ОШ „Петар Враголић“ у Љубовији. Ученици свих разреда су се, после проведеног летњег распуста, са узбуђењем вратили у своје школске клупе, а добили смо и нове ученике првог разреда.

Ове године први разред у љубовијској основној школи похађаће 63 ученикa којa су распоређена у три одељења, a учиће их учитељице Зорица Младеновић, Јасмина Ненадовић и Биљана Торбица.

Приређена је свечаност са приредбом за пријем нових ученика у реализацији ученика другог разреда и њихових учитељица. Приредбу је најавила поздравном речју директорка школе Светлана Шишић.

Управа школе свим запосленим, ученицима и њиховим родитељима жели срећан почетак нове школске године са надом у успешно савладавање обавеза у будућем периоду.