Ђак генерације

У складу са Правилником сваке школске године бира се Ђак генерације.

На основу Правилника о избору ученика генерације у ОШ „Петар Враголић“, комисија у саставу Митра Смиљанић-Грујић, Мирјана Протић и Биљана Пановић, на основу достављене документације ученика, извршила је бодовање и утврдила листу кандидата за ученика генерације.

Ред. бр.

Име и презиме ученикаОдељењски старешинаРазред

Број бодова

1.

Огњен ОстојићАлександар Реновчевић

VIII-3

109,9

2

Јован ВасићСлађана Ђорђић

VIII-1

107,4

3.

Леонтина БркићНенад Тријић

VIII-5

87,4

4.

Андријана ВеселиновићНенад Тријић

VIII-5

82,4

5.

Јана ВасићАлександар Реновчевић

VIII-3

65

6.Анастасија ПерићНебојиша Васић

VIII-4

61

Бодовање је извршено према критеријумима

  • успех у учењу и владању
  • успех на такмичењима
  • успех на спортским такмичењима и смотрама
  • активност у школским секцијама и ученичким организацијама

Огњен Остојић 8/3

Успех на такмичењима:

Математика:

  • прво место на Општинском такмичењу у 4. разреду
  • прво место на Окружном такмичењу у 4. разреду
  • друго место на Општинском такмичењу у 5. разреду
  • прво место на Општинском такмичењу у 8. разреду

Физика:

  • прво место на Општинском такмичењу у 6. разреду
  • прво место на Окружном такмичењу у 6. разреду
  • друго место на Републичком такмичењу у 6. разреду
  • прво место на Општинском такмичењу у 7. разреду
  • прво место на Окружном такмичењу у 7. разреду
  • прво место на Општинском такмичењу у 8. разреду
  • прво место на Окружном такмичењу у 8. разреду

На основу Правилника о избору ученика генерације у ОШ „Петар Враголић“, комисија у саставу Драгица Васић, Александар Реновчевић и Ана Мићић, на основу достављене документације ученика, извршила је бодовање и утврдила листу кандидата за ученика генерације.

Редни број

Име и презиме

Број бодова

1.

Наталија Васић

105,5

2.

Ана Симић

88,5

3.

Јана Штављанин

82,5

4.

Божица Миловановић

78,5

5.

Мирјана Панић

66,5

6.

Јелена Радојевић

62,5

Бодовање је извршено према критеријумима

  • успех у учењу и владању
  • успех на такмичењима
  • успех на спортским такмичењима и смотрама
  • активност у школским секцијама и ученичким организацијама

                                                                                                                                  Председник комисије

Александар Реновчевић

Наталија Васић, 8/1

Успех на такмичењима:

Биологија

  • прво место на Општинском такмичењу у 5. разреду

Српски језик

  • прво место на Општинском такмичењу у 5. разреду

Физика

  • прво место на Општинском такмичењу у 6. разреду
  • прво место на Општинском такмичењу у 7. разреду
  • тре ће место на Окружном такмичењу у 7. разреду
  • прво место на Општинском такмичењу у 8. разреду
  • треће место на Окружном такмичењу у 8. разреду

Математика

  • прво место на Општинском такмичењу у 5. разреду
  • друго место на Окружном такмичењу у 5. разреду
  • треће место на Општинском такмичењу у 6. разреду
  • прво место на Општинском такмичењу у 8. разреду

Наталија је добила Посебне дипломе из математике, физике, српског и биологије. Нема ниједан неоправдан изостанак у школи. Била је члан Ученичког парламента.

Календар објава
децембар 2020.
ПУСЧПСН
« нов  
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Категорије
Архива