Основна школа наставља да уређује школска дворишта и спортске терене

ОШ ,,Петар Враголић” наставља са уређивањем школских дворишта и спортских терена. У протеклих пар недеља постављене су љуљашке и клупе у оквиру школских дворишта у Доњој Љубовиђи, Црнчи и Рујевцу. Школска дворишта су сада пуна деце најмлађег узраста и након часова!

На четворогодишњој школи у Грчићу одрађена је нова фасада, а тренутно се одвијају радови на постављању ограде.

Нова ограда око школског дворишта и фасада на згради школе одрађени су и на школи у Грачаници.

Поред клупа и љуљашке, у Црнчи су избетониране и нове стазе, постављена чесма у дворишту школе, а у наредним данима биће постављени и рефлектори за осветљење спортских терена.

Чесме у двориштима школе постављене су и у Узовници и Врхпољу, док су у Оровичкој Планини у току радови на постављању ограде око школског дворишта.

Деца школског узраста у наведеним местима, као и млади сада могу квалитетније да проводе слободно време.

септембар 2021.
« авг