ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА I и V РАЗРЕДА У ШКОЛСКОЈ 2020/2021. ГОДИНИ

У понедељак, 31.8.2020. године, у холу или у дворишту матичне школе у Љубовији, одржаће се пријем родитеља и ђака првака и родитеља ученика петог разреда по наведеној сатници и распореду.

Тог дана ћете се упознати са одељенским старешинама који ће Вас упутити у начин организације и реализације наставе и поделити у групе.

Напомињемо да је обавезно ношење заштитних маски и придржавање прописаних здравствено – епидемиолошких мера.

Свим ученицима наше школе желимо срећан почетак нове школске године.

10.00 часова

I1 – одељењски старешина Милијана Малетић

Р.бр. Име и презиме ученика
1. Тамара Васиљевић
2. Милица Васиљевић
3. Николија Гајић
4. Сергеј Давидовић
5. Стефан Делић
6. Матија Дрлачић
7. Тијана Ђукић
8. Алекса Илић
9. Стефан Крсмановић
10. Петар Крстић
11. Кристијан Максимовић
12. Елена Марковић
13. Милица Петровић
14. Вања Полић
15. Никола Реновчевић
16. Матеја Савић
17. Дуња Сарић
18. Мирослав Тадић
19. Бошко Тријић
20. Душан Тријић
21. Дуња Јагодић

11.00 часова

I2 – одељењски старешина Даринка Петровић

Р.бр. Име и презиме ученика
1. Алекса Васиљевић
2. Милица Васић
3. Наташа Васић
4. Миња Весић
5. Наталија Ђукановић
6. Ања Илић
7. Миленко Јанковић
8. Јана Јовановић
9. Гаврило Јовић
10. Срђан Лазић
11. Мина Лукић
12. Миа Младеновић
13. Лазар Момић
14. Давид Недељковић
15. Анђела Пантић
16. Марија Петровић
17. Ненад Петровић
18. Никола Полић
19. Теодора Ранковић
20. Теодора Стајић
21. Драгољуб Станковић
22. Ненад Тадић

09.00 часова

I3одељењски старешина Нада Васић

Р.бр. Име и презиме ученика
1. Милица Ђорђић
2. Сара Ђурић
3. Ђурђа Ђукић
4. Лазар Васиљевић
5. Александра Илић
6. Огњен Јовановић
7. Ивана Јевтић
8. Михаило Миладиновић
9. Нина Мирковић
10. Михаило Максимовић
11. Вук Танасић
12. Вања Бранковић
13. Виктор Веселиновић
14. Лука Јовичић
15. Богољуб Миловановић
16. Урош Митровић
17. Катарина Павловић
18. Огњен Петровић
19. Емилија Петровић
20. Вељко Петровић
21. Ана Радановић

12.00 часова

V1 – одељењски старешина Слађана Ђурић

Р.бр. Име и презиме ученика
1. Немања Васовић
2. Тамара Гаврић
3. Дијана Грујичић
4. Алекса Ђукановић
5. Јелена Јовановић
6. Борис Николић
7. Душан Перић
8. Јана Пуцаревић
9. Фреди Рамић
10. Ђорђе Томић
11. Марко Бранковић
12. Наташа Дамњановић
13. Софија Зарић
14. Павле Милановић
15. Мила Мирић
16. Ива Ненадовић
17. Вук Николић
18. Јована Петровић
19. Лазар Тријић
20. Јован Новаковић

13.00 часова

V2 – одељењски старешина Бранимир Весић

Р.бр. Име и презиме ученика
1. Дарко Гајић
2. Теодора Давидовић
3. Алекса Дамњановић
4. Огњен Јевтић
5. Анђела Јовић
6. Лазар Малишић
7. Магдалена Марковић
8. Сузана Радосављевић
9. Ања Саватић
10. Лазар Савић
11. Ангелина Тешић
12. Вук Антонић
13. Марко Арсић
14. Филип Ђорђић
15. Дејан Живановић
16. Александра Јањић
17. Мина Јањић
18. Дуња Петровић
19. Анђела Радишић
20. Угљеша Симић
21. Јован Суботић

14.00 часова

V3 – одељењски старешина Александар Марковић

Р.бр. Име и презиме ученика
1. Анђелина Ђокић
2. Анђела Ђорђић
3. Ивана Јефтенић
4. Дарко Јовановић
5. Јован Марковић
6. Филип Марковић
7. Огњен Митровић
8. Ђорђе Михаиловић
9. Ленка Савић
10. Милица Тадић
11. Јован Новаковић
12. Давид Васић
13. Вук Јовановић
14. Немања Мијаиловић
15. Виолета Милутиновић
16. Катарина Николић
17. Тамара Петковић
18. Филип Петровић
19. Матеја Поповић
20. Јована Станојевић
21. Илија Стефановић
-
Календар објава
септембар 2020.
ПУСЧПСН
« авг  
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Категорије
Архива